Our Work

DOLORE MAGNA ALIQUA. UT ENIM AD MINIM VENIAM, QUIS NOSTRUD EXERCITATION ULLAMCO LABORIS NISI UT ALIQUIP.

Toxickí Ľudia

OHOVÁRAČ, KLEBETNICA, CHRONICKÁ OBEŤ, SŤAŽOVATEĽ A STÁLE NESPOKOJNÝ, SAMOĽÚBEC, MANIPULÁTOR, NAFÚKANEC A PONIŽOVATEĽ, KLBKO KOMPLEXOV…

Mnohých identifikujete ľahko, no tí najnebezpečnejší sú sofistikovaní a ťažko odhaliteľní. Vyciciavajú z ostatných energiu, kopú iba za seba a dokonca proti svojmu chlebodarcovi. Nakazia ostatných a nákaza zostáva aj keď ich vyhodíte.

Ľudia Na Nevhodných Pozíciách

ZAMÝŠLATE SA NIEKEDY, AKO SA OCITOL NIEKTORÝ ZAMESTNANEC NA DANEJ POZÍCII?

Každý síce disponuje nejakými vedomosťami, schopnosťami, zručnosťami, skúsenosťami. No je to človek na správnom mieste? Má vôbec na to?

Konflikty

MIX VEĽA OSOBNOSTÍ, MIX HODNÔT, SOCIÁLNY MIX MÔŽU BYŤ SPÚŠŤAČOM NEDOROZUMENÍ.

Na jednej strane mať vo firme silné osobnosti je veľké aktívum. Na druhej strane to prináša mnohé riziká konfliktov. Ustrážiť týchto žralokov vám berie energiu, čas a zanecháva „jazvy na vzťahoch“?

Jeden Za Všetkých, Všetci Za … ?

POZNÁME VÝROK ŠTYROCH MUŠKETIEROV: „JEDEN ZA VŠETKÝCH, VŠETCI ZA JEDNÉHO“

Práca, ktorá je síce rozdelená na viacerých členov tímu, obvykle spadá na jedného a maká iba on. Úspech si vychutnajú všetci, nezdar si zlízne iba ten „makač“. Do kedy tu vydrží ešte pracovať?

Konšpirátori

DOLORE MAGNA ALIQUA. UT ENIM AD MINIM VENIAM, QUIS NOSTRUD EXERCITATION ULLAMCO LABORIS NISI UT ALIQUIP.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

Pripravený Na Rozhovor?

NEVÁHAJTE NÁM KLÁSŤ OTÁZKY

Kontaktujte Nás