Zopár Slov O Nás

Ako Power Coaching, s.r.o, pôsobíme na trhu už 10 rokov a vďaka neustále rastúcim požiadavkám našich business klientov, sa prirodzene vyformuloval Power Consulting. V rámci neho poskytujeme špeciálne služby pre business klientov.Vďaka personálneho auditu dokážeme definovať a naplniť potreby spoločností v oblasti personálneho riadenia tak, aby sa dosiahli efektívne výsledky a spoločnosť mohla neustále napredovať.

Už od roku 2011 pracujeme na tom, aby sme našim klientom pomáhali nájsť najlepšie riešenia ich problémov a nejasností v osobnom, či pracovnom živote. Darí sa nám to vďaka koučingom, školeniam, tréningom, prednáškam, či workshopom a samozrejme vďaka Vašej intenzívnej návštevnosti a podpore.

Služby poskytujeme predovšetkým v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a Košiciach. Po individuálnej dohode poskytujeme služby vrámci celej Slovenskej republiky. Prednášame v Slovenskom, Anglickom aj Maďarskom jazyku.

Stretnite Náš Team

S TÝMITO ODBORNÍKMI BUDETE PRICHÁDZAŤ DO KONTAKTU.

Mgr. SILVIA LANGERMANN, PCC

CEO, Psychológ, Kouč, Lektor, Konzultant

Ing. TOMÁŠ LANGERMANN

Kouč, Lektor, Konzultant

Mgr. ALEXANDRA PETRÁŠOVÁ

Obchodná Riaditeľka, Kouč

Naši partneri

Spolupracujeme so spoločnosťami Slovak Business Agency, StartitUp, MeToo, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, MARSANN IT, Zetor a. s., Národá banka Slovenska, Greventan.sk, IBM Slovakia a mnoho ďalších.

Personálny audit

Pripravený Na Rozhovor?

NEVÁHAJTE NÁM KLÁSŤ OTÁZKY

Kontaktujte Nás