Zopár Slov O Nás

Uvedomujeme si dôležitosť ľudského faktoru vo firmách a v organizáciách. Ak sú ľudia nespokojní, alebo nevedia čo majú robiť, možno sa necítia vhodne odmeňovaní , alebo je jeden člen, ktorý to v kolektíve kazí, môže mať aj skvelá firma so skvelým nápadom problém.

Zároveň si uvedomujeme , že ak je starostlivosť o zamestnancov riadená nesystematicky, výsledky sú minimálne a firmu to stojí zbytočne veľa peňazí.

Power Consulting je spoločnosť, ktorá vznikla práve kvôli tomu, aby diagnostikovala, aká je konkrétna situácia u vás vo firme, kde a aké systémy treba nastaviť a poskytla vám systematické vzdelávanie, pričom máte garanciu, že to čo sľúbime, to aj splníme.

Pracujeme s najväčšími odborníkmi na spokojnosť, odmeňovanie a motiváciu  zamestnancov. Tím manažérov, pracovných psychológou či business koučov vám zaručene ponúknu riešenie, ktoré vám ušetrí aj 50% nákladov a zároveň o 100% zvýši efektivitu vzdelávania, koučovania a starostlivosť o zamestnancov.

Naši partneri

Spolupracujeme so spoločnosťami ako: Slovak Business Agency, DOKA Slovakia, IBM Slovakia, StartitUp, MeToo, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, MARSANN IT, Zetor a. s., Národá banka Slovenska, Greventan.sk a mnoho ďalších.

Personálny audit

Pripravený Na Rozhovor?

NEVÁHAJTE NÁM KLÁSŤ OTÁZKY

Kontaktujte Nás